| ladygaga_9914 a întrebat:

Cum este facut mahiajul din aceasta poza? fundita :
http://www.divahair.ro/......1_diva.jpg

3 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Te dai cu rimel si creion de ochihee hee

| Miha a răspuns:

Pai foarte simplu:
se pune fondul de ten, dai cu fard, apoi cu creionul (incearca sa fie mai groasa linia la fel ca in imagine), apoi rimel.
Ceva usor, bye:*

| Oxanna a răspuns:

Este un smookey eyes...mai usor nu chiar cel mai intens pe care l-am vazut eu vroedatahee hee
deci faci asa: te dai cu fond de ten, apoi cu pudra, dupa ce ai terminat, te faci cu creion la ochi(dedesubt si deasupra genelor), apoi cu rimel de ala false lash effect de la maybeline(e foarte bun:X:X:X) si apoi eventual cu un tus daca vrei sa fie smookey eyes-ul mai smookeybig grin fundiii?