| Floripiticuta a întrebat:

Cum este Netflixul? Mi-l recomandați? Adică, stiu ca trebuie sa plătești, dar acolo sunt niște filme foarte mișto! Dar sunt copil iar părinții nu o sa plateasca dacă întrec lună gratis. Asa ca va rog, spuneti-mi niște filme bune la care as putea sa ma uit pe yt. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce filme misto sunt pe Netflix? am fost 2 luni la ei abonat, intram rar si erau filme vechi, daca am vazut 2, 3 seriale, nu promovez pirateria dar nu e chiar asa wow, cred ca mai bun e HBO GO, sa ai griji cu prima luna ca in a doua automat se prelungeste, eu am patit

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Le am vazut pe toate sunt bune dar si vechi, nu se merita banii părerea mea, numai vorbesc de traducere in limba germana, foarte proasta

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu poti sa vezi filmele de pe Netflix, pe Youtube!

| Floripiticuta explică (pentru Violleta2022):

La care sa ma uit pe yt. Nu am spus sa fie de pe Netflix :l

| MariaDinBihor a răspuns:

Sincera sa fiu nu sunt asa de marfa filmele deoare ce sunt filme vechi care mie personal maiu placut, dar daca iti plac serialele sa zicem ca e un loc bunicel de seriale, sunt si mai bune sincera sa fiu