| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Cum este o fata perfecta?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand e pe placul barbatului si nu il inseala.

| ChocaholicBi a răspuns:

Dupa parerea mea o fata perfecta ar fi ciudata :/
Defectele noastre ne fac sa aratam bine
Gandeste.te la aia cu sanii, fundul, buzele bombate slaba in rest, cu ochii albastrii si parul blond perfect. Sincer ar arata chiar caraghios laughing
Depinde daca te refreri din punct de vedere moral sau fizic. Totusi nici din ounct de vedere moral nu ar fi prea bine pentru ca unele chestii se bat cap in cap straight face. Oricum retine ca nu trebuie sa fii perfrect ca lumea sa te placa happy! Fiecare are defectele lui.

| Lavy a răspuns:

Fara niciun defect! simplu laughing

| Lavy a răspuns:

Fara niciun defect! Simplu laughing

| Bailey a răspuns:

Nu exista asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există fata perfectă. Fata perfectă este doar în ochii celui ce o iubeşte.