| cristianorudi7 a întrebat:

Cum fac astfel incat TPU sa nu mai imi trimita mailuri cum ca ai un raspuns castigator si selecteaza castigatorul la intrebarea ta? plss help

2 răspunsuri:
| Ics a răspuns:

Cand Pui Intrebarea Ta Pe TPU. Dupa ce ai selectat tipul intrebarii si dupa ce ai scris textul mesajului scrie imediat dedesubt daca vrei sa fii informat prin e-mail daca primesti raspunsuri sau din astea si tu nu bifezi acolo. happy Funda?happy

| BLG a răspuns:

Faci cum a spus ics sau cand iti vine un e-mail scrie in el mai jos ca daca nu doresti sa mai primesti astfel de notificari "da clik aici"