| cristianorudi7 a întrebat:

Vreau ca TPU sa nu mai imi tr mailuri de genul ai un rasp castigator sau alege castigatorul la intr ta. casutele alea doua sunt debifate, acolo cand dai la pune intrebarea aici sunt albe cele 2 casute. si nici nu mai stiu pe unde nu am bifat unde scrie doresc sa primesc notificari bla bla bla, deci nu le-am facut nimic. plsss help + funditaaaaaaaaaaa

2 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Heiihappy Mai dai o data la notificari si mai bifeaza inca o data chestia cu" nu doresc sa primesc notificari de la prieteni..." si dai modificare iarhappy

| BLG a răspuns:

Atunci cand primesti un mail de genul asta, dupa ce scrie sa alegi castigatorul...scrie ca :
* Daca doresti sa nu mai primesti astfel de notificari atunci cand oricare dintre prietenii tai posteaza intrebari noi pe TPU.ro, click aici.
* Daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand acest utilizator posteaza intrebari pe TPU.ro, click aici.
si dai clik pe care trebuiebig grinbig grin