| cristianorudi7 a întrebat:

Bai ziceti-mi si mie km fac sa nu mai imi trimita TPU mailuri de genul ai un rasp castigator, selecteaza castigatorul la intr. ta si nu stiu cine vrea sa fie prieten cu tine.
unde dau sa imi opreasca astea? ca m-au disperat...
am dat si la notificari si tot degeaba

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dai la notificari si bifezi,, Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare ''

pa-pa

| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
La Notificări poţi alege doar dacă vrei să primeşti/nu/doar de la anumite persoane. Pentru a opri astfel de mail-uri, mergi în josul unuia şi poţi găsi asta:
"* Daca doresti sa nu mai primesti astfel de notificari atunci cand oricare dintre prietenii tai posteaza intrebari noi pe TPU.ro, click aici.
* Daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand acest utilizator posteaza intrebari pe TPU.ro, click aici."
Dai click la primul "aici".
La răspunsurile câştigătoare observ că nu poţi face nimic. La mine vin mail-uri din 5 în 5 secunde. laughing
Numai bine!
Pumpkin Pie

| Florynmatrix a răspuns:

Cand primesti emailu dai sa citesti si tupa jos la mesaj ai acolo daca vrei sa te dezabonezi, sau daca vrei sa continui sa primesti ai 2 adrese acolo assa stiu eu
Sper ca te-am ajutat