| CudiDaKid a întrebat:

Cum fac ca atunci cand imi schimb numele pe mess.sa le apara la toti noul nume pe care l-am pus?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Actions -> Send my contact details.

| Fllorentina a răspuns:

Pai trebuie sa le trimitzi la fiecare in parte.
faci asa: dai dublu clik pe persoana din lista ta de mess la care vrei sa trimitzi thinking dupai te duci sus la "actions" dai clik acol, dupa aceea dai al "sent my contact details " si gata big grin

| KidoSmart a răspuns:

Sus de unde dai sign out la messenger scrie actions dai acolo si apoi Send my Contact Details apoi Next si Save&Close.bafta.numai bine... funda?

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Dar dai funda?

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Dai ctrl+shift+c si si ea sau el trebuie sa dea accept

| Cipry_7808 a răspuns:

Nu cred ca poti ca am incercat si eu