| alabala_8116 a întrebat:

Cum fac ca atunci cand intru pe pagina mea de facebook sa ma trimita direct pe Perete. nu la informatii?

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Intra pe pagina, apasa butonul Editeaza Pagina/Edit Page apoi cauta prin setari exact pe pagina unde esti directata (tabul Modificare Drepturi) si vei gasi Pagina Principala/Main Page/First Page si alegi din dropdownlist-ul acela ce pagina vrei tu.

| alabala_8116 explică (pentru Supps):

Nu stiu unde e "editeaza pagina". e doar "editeaza profilul"

8 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Esti administrator pe pagina, corect? Intra pe pagina ta, si sus in dreapta vei avea un buton pe care scrie "Editeaza Pagina", ca in imaginea urmatoare: http://goo.gl/Pb6pY

Iar la pasul urmator imaginea este foarte explicita, stii vorba, o imagine face cat 1000 de cuvinte: http://goo.gl/Ak8Cm

| alabala_8116 explică (pentru Supps):

Mda. nu aveam la setari "modifica drepturile" oricum am rezolvat.;*

| Supps a răspuns (pentru alabala_8116):

Ma bucur.

| AnneBre a răspuns:

Hei! Păi de la setări.
Apasă din dreapta 'Editează pagina' --> Modifică drepturile iar pe acolo e o listă care arată cam aşa: http://i.imgur.com/PNj2k.png Vei seta de acolo unde am încercuit eu. Baftă!

| IDN a răspuns:

Cand esti pe facebook(pe perete)salvezi pagina la favorite(add to favorites). Apoi nu mai trebuie sa scrii datele de fiecaredata cand te loghezi.

| alabala_8116 explică:

@Supps nu stiu unde e "editeaza pagina". e doar "editeaza profilul"

| Uhm_Gabriela_1995 a răspuns:

Imi poti spune ce nume ai pe fb, sa ma ajuti si pe mine, te rog?:*