| alx72 a întrebat:

Cum fac ca poza dintr un alt album sa mi apara ca poza de profil pe facebook? heeeelp sad

Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

Pai mai usor e de la optinu { dai pe poza aia OPTIUNI apoi MAKE PROFILE PICTURE decupezi si dai SETEAZA CA POZA DE PROFIL
sau...
daca ai TIMELINE dai pe poze ta aia mica si o sa apara EDITEAZA POZA DE PROFIL dai acolo ALEGI DIN FOTOGRAFI cauti albumul si selectezi poza
happy sper ca o sa te descruci! kiss

| alx72 explică (pentru WedDye):

Eu vroiam sa o am la profil fara ca sa mi pierd comentarile sau likeurile insa am facut ca voi iar apoi am sters o si mi a ramas acolo. pe prima pagina (in poza mica ), exact asa vroiam. mersi mult!

| WedDye a răspuns (pentru alx72):

Cu placere! Si eu iti multumesc pentru fundawinking kiss

| Rucutucu a răspuns (pentru alx72):

Stai..deci ai pus poza din album la profil. apoi ai sters-o din albumul in care o aveai si ti-a ramas la profil cu tot cu like-uri si comentarii?