| Noname_4934 a întrebat:

Hei, cine imi spune si mie cum sa imi pun o poza de profil pe facebook care sa nu apara in album?happy

Răspuns Câştigător
| iuliii_8417 a răspuns:

O adaugi pe fb. apoi. o pui ca imagine de fundal si o stergibig grin. O sa apara dupa poza de profil.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici toate modalitatile de incarcare a unei poze la profil!
Pentru a elimina poza dvs. de profil sau a seta una noua mergeti la profilul dvs. si mutati cursorul peste poza dvs. de profil. Faceti clic pe „Schimbati poza".

-Faceti clic pe „Cautati" pentru a selecta o imagine din calculatorul dvs. ce o veti folosi ca si imagine de profil. Daca aveti dificultati in incarcarea unei imagini, tineti mine ca nu puteti incarca o poza daca este mai mare de trei ori de inalta cat este de lata.

-Selectati „Faceti o poza" pentru a adauga o poza folosind camera web. Pentru a folosi aceasta optiune de prima data, poate veti avea nevoie sa permiteti Flash player sa acceseze camera dvs. web.

-Pentru a inlatura poza dvs. de profil curenta, fara a adauga una noua, selectati „Inlatura poza dvs." sub poza curenta.

Pentru a seta o poza pe care dvs. sau un prieten ati/a incarcat-o pe Facebook ca si poza dvs. de profil, selectati „Transforma in poza de profil" din partea stanga, jos, a pozei. Daca poza a fost adaugata de prieteni, veti avea nevoie sa fiti etichetat in ea pentru a vedea optiunea aceasta.