| Trăie a întrebat:

Cum fac gold pe small world fara sa bag bani >reali?:

6 răspunsuri:
| ValyScumpika a răspuns:

Daca mai ai nevoie. te ajut cu mare drag... Poti face asta si in joc. Foarte foarte simplu!

| pisi57 a răspuns:

Intri pe yopmail-generator mail. Dai pe primul site si iti apare pe un dreptunghi negru un cod. Il copii te intorci pe joc si dai acolo unde inviti un jucator pe cel care are un ''+'' in coltul din dreapta. Astepti vreo cinci secunde si te duci iar pe yopmail-generator mail si apesi pe check mail. Acolo te pune sa bagi un cod pe care ti-l arata. Apoi scrie ceva gen ''please..." si dai acolo. Te pune sa-ti faci un alt cont. Stai vreo 2-3 minute pe acel cont, apoi te intorci pe al tau si preimesti 100 gold. Fundita?

| maria2333 a răspuns (pentru pisi57):

Prostia asta a ta cu yopmail nu merge

| maria2333 a răspuns:

Traie ati spun eu cum poti face gold:
1. poti sa descarci un program de facut gold se nummeste smallworld gold hack exe download al descarci si apoi il instalezi dupa ce ai terminat scrii cati gold vrei.

2. poti pune pe smallworld ceva obiect la vanzare cu 10, 000 tk si apoi ati faci alt cont de sw si faci misiunile apoi ati faci inca 4 avatare si le vinzi haienele si apoi cand ai pe contul acela nnou 10, 000 tk mergi la tine acasa si ati cumperi obiectul care ai de vanzare si pe contul tau de sw o sa ai 10, 000 tk si asa mergi al trading post si vinzi tk pentru 200 gold si faci asa pana faci mult gold

sper ca ti-am fost de ajutor laughing

| Cosmin43 a răspuns:

Pai nu stiu dar trebuie sa pui numarul cardului tau

Pai exista mai multe metode: cumperi cu toti tks-ul tau ceva foarte ieftin si cumperi mai multi, apoi iti faci un nou cont cu date false, apoi cu contul tau vinzi acele lucruri pe care le-ai cumparat pe cati tk are contul facut recent, pui acel lucru in casa ta si aduci celalt cont sa-l cumpere. Faci tot asa pana vei avea foarte multi tk, apoi te duci la trading post si faci schimb cu cineva pe gold. Mie mi-a mers. Poate intr-o zi vom fi prieteni. Bafta!