| SiMpLa a întrebat:

Cum fac in asa fel incat sa tai dintr-o melodie pentru a ramane doar refrenul? banuiesc cu un program ceva nu imi trece prin minte.

2 răspunsuri:
| AngelOnEarth a răspuns:

Eu folosesc Audio Editor Gold, care are mai multe optiuni, insa nu stiu unde l-ai putea gasi pentru ca eu il am pe un cd de la cineva, insa tot ceva in genul asta e Audacity, pe care il gasesti pe www.ninite.com. Daca totusi vrei doar sa tai dintr-o melodie, poti folosi FreeTrimMp3.