| alex11 a întrebat:

Cum fac muschi la maini fara sala fara greutati

25 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Flotari pentru tricepsi... dar cu bratele cat mai apropiate...baga in tine oua, lapte, carne ...sa nu fumezi si nici alcool...winking

| juniper a răspuns:

Faci flotari, dar bineinteles sa faci incalzirea inainte.

| metonst54 a răspuns:

Flotari, tractiuni si mult skandenberg. acu pe bune

| christabell a răspuns:

Intanzi mainile catre nord si staaaaaaaaaai pana cresc, sau mai cresti tuwinking

| Jorah a răspuns:

Pai la mana depinde la ce te referi pentru biceps dai la tractiuni la bara daca nai bara merge si de craka unui copac rezistent
iar pentru triceps faci flotari cu mainile apropiate si flotari la paralele intre doua corpuri de mobila.Eu fac pe zi 20-25 tractiuni la bara si 70-80 abdomene, 30 flotari atata si fac de 1 an si daca ma vezi te kaci pe tine

| Shhht ! - ( Nony ) a răspuns:

Nu poti face muschi stand degeaba... logic...

| eusinumaieu a răspuns:

Deja ai prea multe pretentilaughing

| Cosmin86 a răspuns:

Pune mana si du-te la sala si o vezi o diferenta uriasa... nimic din ce faci tu fara sala si fara greutati NU o sa te dezvolte ca lumea ( poate 10 % din cat te dezvolti daca mergi la sala )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce-are ursu-n loc de mana? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci flotari multe eu fac din 4 in 4 ore cate 30 si crede-ma deja am muschi am de abia 11 ani si am destui de mari muschi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara efort nu o sa creasca ia-ti si tu greutati acasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci sport in special flotari:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facand exercitii fizice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o gantera acasa / daca nu ai cum fa multe flotari, tractiuni si cum a zis 666kill3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uite cum e frate in primul rand sa stii ca e fff greu si ai nevoie de sala ca stiu ca vrei sa cresti in masa musculara repede si ca nu ai rabdare si nu ai cum sa cresti repede doar din flotari si tractiuni, asa ca ai nevoie de sala:o sati zic cum sa faci zi la tactu sati sudeze o banca pentru piept te uiti pe net si faci schita, o bara dreapta iti faci tot tuh, mai iti trebuie sati cumperi doar 2 gantere reglabile daca iti permite bugetu, o banca pentru piept e extraordinara si is poti face cu ce ti-am zis eu foarte multe exercitii si vei creste in masa cum iti doresti, dar pe langa asta ai nevoie sa mai studiezi ceva o sa-ti dau un link studiaza tot de pe situ care til dau si vei avea rezultate remarcabile;) cel mai important e alimentatie si tot felul de chestii, gasesti absolut tot ce vrei pe situ asta http://www.culturism-fitness.go.ro/trucuri.htm iti doresc succes :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci labalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai daca vrei sa faci muschi du-te la sala daca nu ai bani de sala ia-ti deraku greutati daca nu ai bani de greutati dai la laba sa vezi ce brand faci rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tata ...stai in genunchi si ridik mana opusa genunchiului ridicat, in spate... dupa aia fa cu ganterele ridicari vreo 50 in fiecare mana cate vreo 4 repetari de mana.asta daca airabdare daca nu ia prafuri si fa acelasi lucru.

| traumatizaNtu a răspuns:

Just jack off!

| Casillias1 a răspuns:

Fa aerobic

| smoothcriminal a răspuns:

Pentru tricepsi poti sa faci flotari cu mainile apropiate si pentru bicepsi tractiuni. important e sa mananci sanatos si sa te odihnesti. daca vrei cu adevarat muschi eu zic sa-ti iei macar o gantera.

| alex11 explică:

Am 11 ani

| InTrEbhareIntreBHatoare a răspuns:

Ma voi nu intelegeti. nu trebuie sa te apci k nebunu deodata cu 8 kg sau cu nu mai stiu eu ce.trebuie sa incepi cu ovreo 10 flotari dupa aia 20. chestia este ca trebuie sa inceci sa-ti depasesti limitele. in fiecare zi trebuie sa vrei mai mult, mai mult si tot asa si mai schimbi antrenamentul si tu mai faci abdomene apoi flotari apoi tractiuni si tot asa pana vezi rezultate
ps: daca ai febre musculare e semn bun, inseamna ca ai facut un antrenament corect

| RuLz a răspuns:

Fa flotari ridica ceva greu 8kg...intro mana.