| CristinelB a întrebat:

Daca de la boala tremur din maini, pot face sala ceva pentru muschi cu greutati sau trebuie sa ma multumesc cu ce am? Sau sa iau pastile pentru muschi de exemplu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Asadar nu-i boala neurologica, doar psihiatrica (schitofrenia).

Discuta in acest caz cu medicul tau psihiatru daca ti se permite sa mergi la sala, sa nu faci pe acolo vreo criza, sa patesti ceva.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista pastile pentru muschi ca toti am fii mari, tremuri non stop, poate e anexitate, exista si alte excertiti nu doar cu gantere, atatea aparate sunt

| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti tremura mainile mergi de urgenta la neurolog fiindca este posibil sa ai probleme grave neurologice: parkinson, scleroza in placi etc.
Nu te juca cu aceste boli grave care degenereaza urat daca nu sunt diagnosticate din timp si tratate.

Lasa naibii pastilele pentru muschi si mersul la sala, ca-i posibil sa-ti avansaeze rapid problemele de sanatate, fugi la investigatii medicale!

| CristinelB explică (pentru Violleta2022):

Iau deja tratament oh go on.

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristinelB):

Cine ti-a dat tratamentul?
Este o boala neurologica? Ce boala este?

| CristinelB explică (pentru Violleta2022):

Schizofrenie sau depresie. Trebuie sa-l iau pe toata viata.

| RAY a răspuns (pentru CristinelB):

Elipsesie sau parkison

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristinelB):

Asadar nu-i boala neurologica, doar psihiatrica (schitofrenia).

Discuta in acest caz cu medicul tau psihiatru daca ti se permite sa mergi la sala, sa nu faci pe acolo vreo criza, sa patesti ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce boala ai de tremuri?

| CristinelB explică (pentru anonim_4396):

Pe caz de boala, handicap! Nu am ce sa fac daca asa m-a dat. Nu e din nastere, e din cauza la altceva, dar nu ma lasa inima sa explic. Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristinelB):

De la narcotice?

| Catalin77945 a răspuns:

'pastile pentru muschi' banuiesc ca la steroizi te referi, iti sugerez sa nu pentru ca mai mult ca sigur n-ai habar cum sa te feresti de maj efectelor secundare, si din tremurat poate ajungi la urgente direct.
Doar pentru ca iti tremura mainile nu inseamna ca nu te poti antrena cu greutati mai mici la sala, si sa-ti iei un om sa vada la lifturile unde in mod normal e posibil sa pice pe tine bara, ca sa te ajute si sa le prinda in caz de
Sau poti face exercitii si acasa care merg extrem de bine, adica eu refuz sa cred ca nu poti face o tractiuni sau flotari