| Marius96 a întrebat:

Salutare
Merg la sala de 3 ori pe saptamana si fac : exercitii cardio si cu greutati
Problema este ca nu mi se prea vad calumea muschi de la maini/picioare din cauza grasimi.
Spuneti-mi plss ce as putea sa fac sa mi se vada bine happy

6 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Sa slabestiwinking simplu happy

| dudumihai a răspuns:

Trebuie sa mananci mai putin mai ales seara si sa lucrezi pe aparatele pentru contur (slabit) si apoi pe acele pentru dezvoltarea muschilor.Seara sa mai faci cate un joggong.Ex : Luni faci contur, miercuri masa musculara, vineri contur, luni masa musculara. O zi da una nu.

| kurinkita a răspuns:

In primul rand trebuie sa mai dai jos din grasime. Jogging-ul si innotul sunt foarte bune in aceasta privinta.

Răspuns utilizator avertizat
| tati a răspuns:

Continua si vei vedea rezultatele. Vin greu si in timp

| kent583 a răspuns:

Salut Marius, am avut exact aceeasi problema, cineva mi-a dat o reteta beton, in cateva saptamani sa rezolvat.Iti las id-ul meu alexalin_75@yahoo.com, da-mi add si iti spun, stiu cat e de neplacut.