| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa daca ea ma uraste si il place pe altul?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S-a dus, urmatoarea.

| darrio2007 a răspuns:

Nici o sansa. Nu cunosti partea feminina cand incepe sa te urasca.
Cauta alta fata.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci vreo fata sa te placa, daca ea, nu te place!
Va trebuii sa te resemnezi si sa accepti realitatea!
Ca sa intelegi asta, gandeste-te la cea mai urata fata care nu-ti place tie si incearca sa o placi foarte mult.
Crezi ca vei putea sa te convingi sa o placi?
Exercictiul asta era, doar ca sa te faca sa intelegi ca, simpatia si antipatia fac parte din sentimentele noastre si daca nu iti place de cineva, nu poti sa schimbi asta!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Repară greșeala! Tu știi cu ce i-ai greșit, încât ai făcut-o să te urască.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca te uraste nu ai nicio sansa. Daca era doar indiferenta poate mai aveai sanse. Cauta alta!

| SamuraiOkami a răspuns:

Treci peste. Fii barbat