| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa ma placa o fata care ma uraste?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Stai cat mai departe de ea, nu-i va placea niciodata de tine.

16 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

De ce te uraste? I-ai facut ceva rau? Nu poti face pe cineva sa te iubeasca asa pur si simplu si cand vrei tu! Daca i-ai gresit cu ceva, trebuie sa o faci sa te ierte, cerandu-i scuze, aratandu-i cu adevarat ca regreti gestul. Daca nu, incearca sa fii prietenos cu ea, sa aflii ce ii place, ce anume o impresioneza, dar fii discret. Nu incerca sa o agasezi cu prezenta ta. Fa-te vizibil prin fapte deosebite, fa-o sa te remarce, sa te vada intr-o lumina noua. Fii de ajutor, atunci cand are nevoie. Incepe prin a-i fi un bun prieten, fa-o sa poata avea incredere in tine, si daca reusesti, nu o dezamagi! Succes!

assiris
| assiris a răspuns:

Cauta alta. Balta e mare si broaste sunt destule - spune un proverb. Si altul: Dragoste cu forta nu se poate.

| LuS[z] a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti pui intrebarea de ce te uraste sau sa o intrbi direct pe ea. apoi incerci sa faci sa dispara motivul pentru care te uraste si dupa aia incepi sa te porti frumos cu ea si ai sa vezi ca sevor schimba lucrurile...in bine pentru tine logic.

| stardeea a răspuns:

Pai afla de ce te uraste mai intai, iar daca stii incearca sa indrepti lucru asta, iar dupa ce te vei purta frumos cu ea asteapta si tu o saptamana, invit-o la o cafea, la o plimbare in parc...acu si depinde de motivul pentru care te uraste

| Swabia a răspuns:

Intre dragoste si ura numai un pas este!big grintongue...esti sigur k te uraste? poate e doar asa de fatada ca sa ascunda ceea ce simte de fapt! ...stiu si euhee hee...Nu poti sa urasti asa pe cineva fara ca sa-ti fac ceva![I`ai facut ceva?big grin]...Inceark sa rezolvi problema in stilul tau propriu k doar u stii de fapt motivele urei sale[in kz k i`ai facut ceva!tongue]...sihee hee...este o vorba...atunci cand nu agreezi o persoana ptk este intr-un fel anume si tie nu`ti place este ptk de fapt si u esti asa!hee hee... Poate faci u ceva ce ei nu`i place si acel lucru se regaseste si la ea! ...succes! ...greu sa-ti dai cu parerea daca nu stii despre ce e vorba!sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista 3 variante pentru a rezolva aceasta simpla problema:
1. Sa te retragi!
2. Sa creezi (accidentallaughing ) niste probleme si cand tocmai s-a izbit de ele, sa intervi in chip providential si sa-i rezolvi problema fara a accepta absolut nici macar un multumesc. Dispari vreo 2-3 saptamani din spectrul ei vizual, dupa care apari accidental, din nou. Brusc vad eveni foarte receptiva. Femeile capata brusc un sentiment foarte puternic de incredere vizavi de barbatii care le ajuta complet dezinteresat. As putea sa-ti explic si mecanismul, dar mi-e lene.
3. Sa o cuceresti cu cadouri scumpe pe care i le oferi pe ascuns, chiar daca are prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui baieti sa le lasati carei disoerat stiti ca femeile sunt facute din coasta dracului nu-i asa baieti dale dracu de proaste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

daca esti copil si vrei sa te placa fa jocuri cu prieteni tai si ve fi bagat in seama ai in colo te las pe tine bafta la gagici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sa o faci sa te placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai fa nimic fetele sunt niste carti fara sfarsit nici o data nu au finis. o zic din propia experienta nimic nu le multumeste chiar daca faci orice pentru ele tot nu ai facut nimic si lege cand prinde ocazia o sa te joace pe la spate.doar toate invata la aceiasi scoala. le doare undeva de baieti.asa ca mai bine decat sa pici de prost nu cauta fericirea cu o fata mai bine te apuci de alceva ce te face sa te simti bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fi mai bun cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O urasti si tu pe ea... ca nu te iubeste! laughing Succes!
Dar niciodata nu te va iubi... Cu toate ca uneori de la prea multa ura, ajungem sa iubim acea persoana...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii da-i pace viata merge mai departe mai aveti timp pentru fete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui baieti sa le lasati carei disoerat stiti ca femeile sunt facute din coasta dracului nu-i asa baieti dale dracu de proaste

| costea a răspuns:

Oooooooooooooooo