| Alexutzu987 a întrebat:

Am o intrebare de ex: Vizionez un film si vreau sa fac poza la o anumita secventa din film! Cu ce program sau cum pot face poza acelui video? Astept raspuns cat se poate de repede.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sergiucu a răspuns:

De ex cu BS Player, deschizi filmul cu el=> dai click dreapta pe filmu respectiv care ruleaza si dai pe capture frame(screenshot). Ori apesi tasta P asta fiind un shortcut!

| Alexutzu987 explică (pentru sergiucu):

Lasa-mi id tau din caaz ca nu ma descurc. sau da add alex_yop32@yahoo.com

1 răspuns: