| Slash1 a întrebat:

Cum fac pe facebook ca atunci cand pun ca sunt cu cineva intr-o relatie sa nu mai vada si ceilalti asta? Nu vreau sa dau sa sterg dupa profil exista vreo optiune pe la setari? Va rog frumos spuneti-mi ca dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| xCrinax a răspuns:

Da. Depinde daca ai sau nu timeline. Daca ai timeline dai click pe chenarul unde sunt informatiile despre tine. Iti apar toate informatiile si vei vedea fie un glob, care inseamna ca toate lumea poate vedea informatia respectiva, fie 2 persoane, care inseamna ca doar prietenii o pot vedea, daca dai click si alegi optiunea "Only me" o poti vedea doar tu. Mult succes!

1 răspuns:
| Mirela77 a răspuns:

Smecher esti! mergi pe burata:-D