| Angel909 a întrebat:

Cum fac pe simsi sa traiasca vesnic, adica sa nu mai imbatraneasca

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Ai o parolă Aging on/off. Dar din câte ştiu, dacă ai un Sims însărcinat, sarcina va stagna.
Asta pentru sims 2 happy

| Blondhaaa a răspuns:

Nu cred ca merge... stiu de codul de bani (motherlode)- unde primesti 50.000 simleons si unu boolproptestingcheatsenabledtrue -care ma rogg poti sa accelerezi sarcinaa. sau poti sa o gasesti pe bella goth (cel putin la sims2 ) la sims 3 nu am incercat