| Enzo_3293 a întrebat:

Cum fac sa am plete? acum 5 luni am fost tuns 0 cu masina si mi-a crescut parul e destul de lung dar nu mi s-au facut plete dc? el imi creste drept nu in plete eu il vreau in plete asa si de cand am fost tuns zero nu mai m-am tuns de loc deci tot parul meu e egal si eu vreau un stil de par de skater mai ciufulit cu plete big grin deci cum fac sa am plete?

2 răspunsuri:
| Abadonna a răspuns:

Il lasi sa creasca.tu vrei ca in doar 5 luni sa fie pana la genunchi sau ce? laughing Cresterea lui depinde si de alimentatie ( vitamine si alte chestii de genul ) cat si de regim de viata ( daca ai unul sanatos o sa ai un par ok si va creste mai repede decat daca esti stresat si obosit ).
Mie mi-a trebuit 1 an intreg ca sa imi ajunga pana la umeri ( asta era acum multi ani ) si cam tot atunci m-am plictisit si m-am tuns scurt la loc laughing.
Succes big grin

| tinaHd a răspuns:

Pai aranjeaza-l cu piaptanu si cu gel.thinking:*