| firelord66 a întrebat:

Cum fac sa am si eu sub poza"Sustin libertatea pe internet". Dau FUNDA PE CEL MAI BUN RASPUNS si sa imi spuneti pas cu pas ce am de facut happy

Răspuns Câştigător
| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

Ah, da şi dai click "Salvare". Scuză-mă blushing

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Intră la editează profilul apoi sub poza ta apare •Susţin libertatea pe internet!

| 愛日本 a răspuns:

Am uitat ceva, trebuie să bifezi acel cerculeţ. happy

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

Te duci la "Editare profil", şi sub poza pe care o ai scrie "Susţin libertatea pe internet" şi este de bifat o căsuţă. O bifezi, şi gata happy fundă?

| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns (pentru ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ):

Ah, da şi dai click "Salvare". Scuză-mă blushing

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Te duci in stanga la editare profil (scrisul acela portocaliu) dai click, apoi o sa-ti apara casuta respectiva cu verde, o bifezi si dai salvare (jos, in dreapta ) si gata!happy