| andrada a întrebat:

Cum fac sa-l visez pe baiatu de care imi place? Nu l-am visat decat o data si mi-a placut f mult dar nu stiu cum sa fac sal mai visez... chiar merge daca adormi cu gandul la el? adc in fiecare noapte magandesc la el dar nu il visez mereu

Răspuns Câştigător
| Dedeeee a răspuns:

Pai nu poti sa iti controlezi visele. Oricum stiam ca daca te gandesti la el inainte sa adormi te viseaza el.cred ca daca vrei sa il visezi tu trebuie sa se gandeasca el la tine:d.si eu vreau sa il visez pe baiatu pe care il iubesc,dar nu pot asa ca tot ce fac este sa ma gandesc la el seara, inainte sa adorm si dimineata, imediat ce ma trezesc big grin

1 răspuns:
| andrutzik a răspuns:

Pei cel putin la mine merge...eu ma gandesc profund la el si incep sa mi imaginez mai bine zis s visez si incet incet adorm si dimineata cand sunt semiconstienta mi aduc aminte ce am visat cu el
cel putin eu asa fac
funda?