| IoanaC1999 a întrebat:

Cum fac sa sterg sau sa schimb poza de profil de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Dai dreapta sus, langa "Pune o intrebare" apesi semnul alaturat si acolo sunt notificarile, quiz-urile etc.Glisezi in jos unde e scris numele tau.Dai click si acolo sunt intrebarile, raspunsurile, notificarile tale si etc.Dai click pe setarile contului si acolo iti poti modifica adresa de mail, parola si de asemenea poti sterge sau schimba imaginea de profil. Apesi unde scrie "Alege un fisier", selectezi o poza din galerie si astepti sa fie aprobata de admini pret de 24 de ore...cred.

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Dreapta sus...Setarile contului, Seteaza imagine profil, Alege fisierul.

| IoanaC1999 explică:

Sunt pe telefon...