| anonima17 a întrebat:

Cum fac un baiat sa fie atras de mine?

sa ma machez, sa ma imbrac cu chestii stamte sau decoltate,?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce varsta ai.I acest moment nu mai pot spune fii tu insuti. Daca te imbraci decoltat si scu o fusta mini si esti destul de frumoasa e imposibil ca baietii macar sa traga cu ochii la tine.Toate colegele mele fac asa deci cred ca poti folosi si tu asata.Dar oricum testeaza si modalitatea cu fii tu insuti poate te va ajuta mai mult.Primesc fundita?

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai depinde ce fel de fete ii plac tipului. Daca umbla cu fete asa mai dichisite imbraca-te mai stramt si machiaza-te strident.(poate dupa ce te vede asa o sa zica ca esti o pitipoanca).Fi tu insati incearca sa te relaxezi cand esti cu el.Fa glume, intreaba-l ce ii place sa faca in timpul liber...el daca te place o sa te placa pentru ceea ce esti nu pentru cum arati.

| Damii a răspuns:

Parerea mea este ca toate astea nu sunt chiar asa de importante. Cel mai important este sa fii tu, sa te porti frumos si sa il iubesti...
Totul merge de la sine...

| Anonima22 a răspuns:

Toate cele de mai sus tongue

| Adina_4270 a răspuns:

Un baiat va fi atras cu siguranta de naturaletea ta.Eu iti sugerez sa te porti normal, sa fii tu insati...ai cele mai mari sanse sa il faci sa te placa in acest fel. Se poate spune ca e atras de tine mai intens cand te va cunoaste cu adevarat.Pentru orice baiat este foarte importanta si frumusetea interioara. Bafta!