| lolabrigida18 a întrebat:

Cum fac un baiat sa ma placa daca nu ma baga in seama si e mai mare ca mine?

3 răspunsuri:
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Pai nu ai cum sa il obligi sa te placa...straight face. Incearca sa faci cunostinta cu el, sa vorbiti cat mai des(pe mess sau la telefon etc). Apoi dupa catva timp poti sa il intrebi daca te place sau nuwinkingSper ca te-am ajutat!

| adeliz a răspuns:

Buna! sa stii ca problema ta este destul de complicata, dar daca m-as afla in locul tau, as incerca sa ma integrez in grupul lui de prieteni ( nu stiu... poate are o prietena mai apropiata si te poti imprieteni cu ea) si poate asa o sa te remarce sau ai putea incerca sa te afli mai mereu prin preajma lui incat el sa te observe. Sper sa functioneza. astept sa-mi scrii sa-mi povestesti.

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Eu zic sa-l iei usor sa intri in vorba si cand incepeti sa va cunoasteti cum trebuie atuinci trebuie sa ii spui.