| spidy a întrebat:

Cum fac unii trucul acela cu carti de joc.iti arata un pachet normal, apoi fac toate cartile albe cum dracu? nu stiu ce sa cred, am gasit si eu un anumit tip de carti Bicycle Rider Back cu fata alba si spate rosu
, dar alea aveau fata si spatele normale ca niste carti normale apoi erau albe.

2 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

! Da sunt anumite, pachete de carti pentru asemenea trucuri!

| iolkop777 a răspuns:

Exista niste carti albe care le poti cumpara: www.playingcards.ro