| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Cum faceti ca sa nu mai pareti atat de disperati/disperate dupa el/ea...Cum ii atrageti atentia in alt mod.happywinkingFunda...

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Indiferenţa este cea mai bună în astfel de situaţii. Dacă vrei să îi atragi atenţia trebuie să fi tu însăţi, eventual să scrii mesaje subliminale la status. O seară plăcută happy!

pa, pa.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii demonstrez cu orice pret ca tot ca mine ramane. Urasc sa intalnesc persoane la fel de incapatanate ca mineraised eyebrows

| anqutsel a răspuns:

Tina a spus tot si tp mne.asculto

| LolNope a răspuns:

Prin haine cool, degajare si ignorare. El daca te ignora te streseaza mai mult, nu? Plateste cu aceeasi moneda. Apropo intra pe mess.

Răspuns utilizator avertizat
| Camelia_4811 a răspuns:

1.Stai la o distanta, asa, potrivita, 5 metri zic si eu, unde poti. Cu prieteni normal, sau familie, depinde in ce imprejurari esti. Stai si te uiti la el/ea. Va vedea ca te uiti la el/ea si asa ii atragi atentia. ( din cand in cand poti sa ii si zambestibatting eyelashes )

2. Pur si simplu intri in vorba cu el/ea.

3. Incepi sa ii copiezi miscarile intr-un mod cat mai natural. Nu va sti de ce ii captezi atentia. (functioneaza).

4.Tot asa, stai la cativa metri de el/ea cu o prieten/a, si povestiti. In cel mai fericit caz despre el. Si incepi sa mai areti din cand in cand catre el. happy O sa ii captezi atenti, a am incercat si eu.laughing

Incerca sa nu razi zgmotos, sa razi ca nebuna, sa te prostesti ca unu de la Borşa ca e iritant.

Succes!

| SimSim196 a răspuns:

In primul' rand trebuie sa pari ca nu. ti pasa de el. In al doilea rand trebuie sa fii cat poti uh de naturala si sa fii tu insuti. Deoarece daca te vei purta normal vei afla daca te place cu adv. Si daca ii va place de tine inseamna ca nu ai de ce sa te feresti "" Deoarece sunt unele fete care se prefac ca sunt alte pers de fata cu tipul pe care il plac. Iar dupa nu va fi bine in relatia voastra ca cuplu si s.ar putea sa iasa urat. Daca ii va place de tine iti va marturisi sentimentele fara ocolisuri. Si crede.ma ca daca vei face asa vei fi foarte multumita. Eu iti spun cum am facut cu baiatul cu care sunt acum si sunt foarte fericita cu el si nu ne ascundem nimic. El stie cine sunt cu adv si eu stiu cine e el. Si sincer baietilor nu le place sa li se ascunda diferite lucruri. Cum nu ne place nici noua. Dar eu iti spun ca asa e mai bine. Bafta.:*

P. S: Fete misterioase sunt mult mai sexy!winking

| Tina_8277 a răspuns:

Pai incearca sa nu-l mai bagi in seama. Sa incerci sa faci in asa fel incat sa nu te mai atraga. si nu-l baga in seama. ca dupa un timp o sa se interesezze el de tiine.winking. funda?