| CariocaAlba a întrebat:

Hi. happy Baietii, ce faceti cand va place o fata mai mica? Cum ii atrageti atentia. Ce ii spuneti? Mare funda mare. happy

13 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

O racolam, glumesc, habar n-am..nu mi-a placut de una mai mica.

| Creiot a răspuns:

Procedez la fel cum procedez si cu una mai in varsta: o abordez si o invit la un suc! Vrei mai detaliat de atat?

| dragos9234 a răspuns:

Ii spun:
Frumoaso, bem o tuica?

| CariocaAlba explică (pentru dragos9234):

Un Virgin Orange Mojito, ca nu are alcool. :*

| dragos9234 a răspuns (pentru CariocaAlba):

Ba o tuica pentru a o putea F*** mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Hei, ce faci?
Ea: Bine.
-Nu am intrebat cum arati.
\,,/

| IndiferentXD a răspuns:

Nu rezista ->
Scuza-ma fusta ta e din spatiu? Pentru ca fundul asta e de pe alta planeta!

| Anonimusus a răspuns:

Eu sunt fata...dar mie un baiat mai mare care ma placea imi atragrea atentia...arunca cu chestii in minestraight face si iarna ma baga la zapadarolling on the floor) da rau de tot si se urca pe minestraight facerolling on the floor)))))))))))

| Dinu_Alex_1991 a răspuns:

Da mi nr tau ia-l u pe al meu0769899587