| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci patratele la abdomen?

15 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Ia niste cubulete de gheata si inghitele.

| r8driver a răspuns:

Cu o carioca, dar s-a fie de culoare neagra.

| www a răspuns:

Abdomene, mergi la sala, etc.
[Cauta pe net.]

| metonst54 a răspuns:

Cu un marker dar daca chiar vrei patratele adevarate mai bine te duci sa le tatuezi big grin

| maryus92 a răspuns:

Ignorand glumele poroasta si fara nici un rost a celor de sus eu iti recomand sa faci cate 3 serii de abdomene in fiecare seara cat poti tu sa faci, 3 serii de tractiunii cu picioarele inainte pentru a se forma un unghi de 90 de grade intre picioare si abdomne si ai mai putea faci ridicari ale picioarelor din pozitia verticala asta te va ajuta sa iti modelezi abdomenul si sa il formezi, bafta sper ca ti-am fost de ajutorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci exercitii: http://www.elady.ro/articole/Fitness/Exercitii-pentru-abdomen-plat-.html

Bafta si sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Steroizi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai fa sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti zic ceva, cel mai bine pune steroizi de o parte ca ala iti umfla muschii pe tine si in rest nimic, mananci mancare calumea si pe urma faci ca nebunul abdomene tragi de fiare flotari si etc pana simti ca moriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci ABDOMENE la greeu! si se va simti diferenta, destul de repede...asa am facut si eu. app... evita grasimilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FAci bricege si abdomene (bricegele se fac stand din culcat pe spate ridici picioarele si bratele in acelasi timp ca sa se intalneasca sus )
. fa cate 100 de abdomene in serii de cate 25 cu pauza intre 10si 20 de sec depinde de rezistenta si bricege la final cate poti

| stefanradu a răspuns:

Salut,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-cele-mai-bune-exercitii-pentru-abdomen-partea-1/
Spor!

| BomboDinCongo a răspuns:

Pătrățele se fac greu...trebuie în primul rând să nu mai ejaculezi, fiindcă pierzi multe minerale, proteine și slăbești..adică îți scade forța

| emanuell a răspuns:

Cel mai simplu exercitiu ar fi sa faci banalele abdomene de care stie toata lumea si important ar fi totusi sa excluzi grasimile din alimentatie ca sa obti patratele ai nevoie de mare determinare deoarece nu o sa le obti peste noapte