| SoKawaii a întrebat:

Cum faci patratele in cele mai scurt timp. Adică nu six pack. Abdomen Cu 2

6 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Ti-ai raspuns singur la intrebare: abdomene!

| SiLaS a răspuns:

Unde ai vazut tu ma abdomen cu 2 patratele? Apuca-te de alt sport, te rog!

| s3bycu a răspuns (pentru SiLaS):

Pentru a reusii in a obtine un abdomen cu "patratele" trebuie sa te preocupi prima data sa ai o alimentatie corecta iar apoi sa te axezi pe antrenament. In functie de nivelul tau actual, poti ajunge la obiectivul propus mai repede sau mai tarziu. Pentru mai multe informatii care sa te ajute poti vizita blogul meu: cirdeiusebastian.wordpress.com

| SiLaS a răspuns (pentru s3bycu):

laughing)Ce ma amuzat comentariul tau.Asa ai observat tu din comentariul meu ca nu stiu cum sa am patratele? Eu l-am intrebat unde a vazut el abdomen cu 2 patratele.Eu practic culturism deci nu cred ca esti in masura sa ma sfatuiesti despre acest sport.

| s3bycu a răspuns (pentru SiLaS):

Frate...imi cer scuze, faza e ca am postat din greseala la comentariul tau cand de fapt voiam sa raspund la intrebare.

Toate bune!winking

| SiLaS a răspuns (pentru s3bycu):

Hahaha laughingno problem.Bafta!