| anonim_4396 a întrebat:

Genoflexiunile sunt bune pentru abdomen? ( te ajuta sa faci patratele, fiind fata )
funda

8 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Te ajuta foarte putin, daca vrei sa faci "patratele" trebuie sa faci abdomene+cardio si sa nu consumi prea multe grasimi.Banuiesc ca tu ca fata, nu vrei neaparat patratele, ci sa scapi de burta sa ai un abdomen plat.Pentru asta iti trebuie decat 10-15 minute de cardio si eventual cateva abdomene, un program de 10 minute si ala iar intr-o luna ai putea sa faci un abdomen plat.

| Cosmin86 a răspuns:

1. se scrie "genuflexiuni", genoflexiuni zici cand esti analfabet
2. NU, sunt bune pentru picioare si fund ( in special daca le faci cu greutati )

| Loora a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3leTvWXP20Y

Sunt foarte bune;)! Merita sa incerci :)

| Teolps a răspuns:

Nu prea mult, abdomenele te ajuta.
Acum, depinde cate faci, cat de des, chiar vrei sa faci patratele tu ca fata? happy

| Georgeeu a răspuns:

Genoflexiunile nu prea cred, abdomenele sunt cele mai eficiente.

| Georgeeu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 Eu am facut dupa asta doua zile, incearca si tu.

| JustLexx a răspuns:

Da...te pot ajuta

| Dx_Alexa_1990 a răspuns:

Da!