| ilovewhenyousmile a întrebat:

Cum faci pe cineva sa se simta foarte rau? adica sa il doara tot,si sa i se faca rau, sa ii vina sa vomite, alea alea.si de unde pot cumpara asa ceva?puppy dog eyes
Va multumesc mult de tot anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

De la ospiciu.

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Nu pot sa cred ca raspund la o intrebare ca asta.
Insa sunt multe lucruri babesti care fac lucru asta, sunt multe 'farmece' sunt multe caii, insa Dumnezeu nu ajuta daca faci din astealaughing
magie neagra, magia alba asa zisa wikka happy
Oricum nu ti-as recomanda sa folosesti asa cevabig grin pentru ca blestemele care le arunci in viata asta pe cineva, se vor intoarce impotriva tahappype lumea cealalta.