| Boalla_Denisa_1997 a întrebat:

iubitului meu i sa intamplat sa ii vina sa vomite, si sa strige foarte tare, parca de durere cand incearca sa faca asta, nu stie de el, si uita, ca vomita si ca striga in ultimul hal, am patit sa ma trezeasca din somn cu strigate ( ca in filmele alea cu ecorcizari ) si langa el sa fie voma, si el tot transpirat, sa tot se chinuie sa vomite si asa, dupa el a luat somn, nu stiu ce sa fac, HELP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Du-l la medic, urgent! Poate muri inecat cu voma. Ce are? Nimeni de aici nu poate sti. Nu sunt medici pe acest site. Se mai dau unii destepti dar sunt inconstienti. Bolile nu se trateaza pe internet. Nici un medic sau asistent constient n-ar face asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu stai si strigi help pe net? Du-l la doctor.