| Niculaes_Marian_1997 a întrebat:

Cum faci sa faci o fata sa se simta frumoasa?

8 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut, ii spui complimente din suflet dar nu foarte libidinoase, sa pari sincer.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose03 a răspuns:

Ii faci complimente.Aduci cate o vorba buna despre fiecare accesoriu purtat si observa si cele mai mici detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca iti place degetul ei stang de la piciorul drept

| AdelaElena88 a răspuns:

Hmm...Complimenteaza rochita, sau un accesoriu, dar asta nu o va face neapărat sa se simtă frumoasa ...Sincer cred ca cel mai frumos mod este când sunteți voi doi, și o săruti de la tălpi în sus, te oprești în zona pubisului și o derzmierzi cu sărutări, apoi te oprești lacom asupra sânilor, pe unul poți sa îl săruți iar pe celalalt îl masezi ușor, ii săruți buzele și apoi ii șoptești la ureche; ca e frumoasa și ca ai face asta în fiecare clipa a vieții tale :3 Probabil m-am dus puțin prea departe, însă ce contează modul în care ii spui un compliment ( îți mai dau un exemplu- voi doi la masa, ii iei o șuviță din par și o dai după ureche, te uiți în ochii și îl spui : ai cei mai frumoși ochi pe care i-am văzut vreodată)Și exemplele pot continua. Nu știu cat de mult te-am ajutat, însă bafta și spor la cuceritwinking

| ImSnow a răspuns:

O complimententezi laughing))))))

| Maria1211 a răspuns:

Fiind fata iti spun ca imi place cand mi se complimenteaza o anumita chestie, gen buzele ochii nu stiu orice parte a corpului.
Dupa mine ma simt mai frumoasa cand mi se spune despre "ceva"ca e frumos in mod special decat cand mi se spune pur si simplu ca sunt frumoasa.
Sper ca ai inteles laughing

| DianneNH a răspuns:

Ii spui ca e frumoasa happy
Sau ii spui ca e cea mai frumoasa fata laughing)