| Pixxie00 a întrebat:

Cum faci sa fi cel mai de treaba copil. adica sa te placa lumea, sa vrea sa stea cu tine dar in acelasi timp sa fi si nesimtit cu ei. Adica sa te porti urat dar totusi lumea sa te iubeasca?
Nu vreau sfaturi gen : fi tu insuti!

Răspuns Câştigător
| RoXyRaLu a răspuns:

Nu prea are sens ce ai zis tu.Nici un copil nu o sa te placa daca te porti urat cu el,cat de frumos,amuzant,la moda ai fi u! Trebuie sa te porti cel putin bine cu ei pentru ca si ei sa se poarte bine cu tine.
Cam astea ar fi sfaturile mele:
Daca esti fata:
Imbraca-te cu haine mai cool,date cu un parfum mai bun,dar nu tare, ca sa imputi loculrolling on the floor, fa-ti o atitudine mai nepasatoare dar nu nesimtita cu cei din jur cum iti doresti uhlaughing.Nu sta izolat. Vorbeste cu copii populari.Baga-te fara timiditate in vorba cu ei, chiar daca nu te pricepi prea bine la subiectul discutat dar nu aiura. Daca nu stii prea multe despre ce vorbesc ei, zi si u :
-Aaa sau -Dap sau rade cand rad si ei si o sa te integrezi in grupul celor iubiti de toata lumea.

6 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu exista asa ceva.straight face
Ori esti O.K, ori esti nesimtit.

| Polaris a răspuns:

Vinde-ţi sufletul Satanei!

| tataralexandra a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa le formezi celor din jurul tau ca tu esti un copil model...asa saluti pe toata lumea ble ble...si ajuti pe cineva ceva de genu iar dupa aia o sa stea cu tine si trebuie sa le formezi in capul ala a lor ca u esti un copil model dar totusi nesimntit razi asa ceva de genu de ei si asa sunt eu adica "nu te supara pe mine, dar asa sunt eu"si o sa te accepte nu stiu daca o sa mearga.dar norochappy

| lacrima_9705 a răspuns:

Ce nu-ti place altuia nu-i face, sau cum vrei sa fii tu tratat, asatrateazai si tu pe ceilalti. Pupici si ai grija cum te comporti tu cu ceilalti.

| Diana_6668 a răspuns:

Maa.din cate inteleg tu vrei sa fii un copil populaar.(in scoala,sau,eu stiu.). Corect ce spun,a? Ca sa fii popular trebuie sa fii frumoas/a, sa te imbraci de firma, cu haine super.si sa iti dai cateva aere, dar cu cine meritawinking. Intelegi? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie sa faci nimic.altul trebuie sa-ti sugeasca gatul cate oleaca pana ajunge ceafa in fata. dupa aia poti merge cu spatele, ca ai comenzile incurcate, si telecomanda cu defectul stricat.