| Pixxie00 a întrebat:

Cum faci sa fi popular? Toti sa vrea sa stea cu tine etc... Nu accept raspunsuri ca si : Fi tu insuti

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Pai de exemplu in liceu la mine,esti popular daca stii sa injuri,daca te iei de anumite persoane cand si ele se iau de tine,daca te imbraci de 'firma', adica nu din piata, cu haine care sa le aibe 75% din liceu, dar sa nu fii nici batut in cap...sa stii cate ceva si la ore.
Daca esti o persoana mai 'tare-n gura',agresiva,dar care stii sa te integrezi printre oricine, atunci poti fi Tu insuti, dar daca esti genu ala mai moale/bleg.nu o sa devii popular prea devreme. Bafta si numai bine!

| Chris a răspuns:

Ori te place lumea, ori nu.

| cuteandfunny a răspuns:

Nus stiu sa-ti explic foarte bine conceptul de popular dar o sa incerc.La mine in liceu esti popular daca te bagi in seama cu cei populari si daca iesi prin cluburi cu ei. Trebuie mai intai sa fii prieten cu cineva popular ca sa devii popular.Eu nu sunt populara de exemplu pentru ca nu imi place sa lingusesc oamenii sa creada ca ii plac, as putea face asta oricand, dar simt ca nu ma reprezinta.Eu te sfatuiesc sa nu te straduiesti prea tare, dar daac vrei intr-adevar du-te la o persoana pe care o stii mai bine care e populara sau care are prieteni populari si incearca sa te plimbi mai mult prin liceu sau sa mai chiulesti pe la o ora neimportanta si stai si u pe acolo cu ei trebuie sa te observe cineva stai linistit si sa-ti iei haine nu neaparat scumpe si de la magazinele mai obisnuite te poti imbraca foarte frumos daca ai bun gust succes happy

| Polaris a răspuns:

Te caci cu hamburgeri.

| Ixiii a răspuns:

Depinde:
-> poti sa de dai smecher`a sa injuri sa stai sa scuipi toata ziua sa ii bati pe alti

sau
-> sa vorbesti foarte frumos cu toata lumea sa ii aperi pe toti sa iei note mari.

Paaapuppy dog eyes