| Atasiei_Raluca_1993 a întrebat:

Cum faci un baiat sa te invite la banchetul de clasa a 4-a a?

Răspuns Câştigător
| AmiRa33Rebeca a răspuns:

La mine in clasa baietii nu au invitat fetele,asa ca unele mai curajoase si-au invitatat,, printisorii,,! Daca tu il consideri mai timid, sau alta posibilitate in care nu te-ar invita...fa-o tu! Daca il placi, iar el la fel pe tine, nu te va refuza, evident! Bafta!

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

În clasa a IV-a nu ar trebui să te gândești la băieți, ești prea mică.
În legătură cu întrebarea, dacă el nu te invită întreabă-l tu, nu e mare chestie.
Succes.

| Fatamuntilor a răspuns:

Baiatul e in clasa cu tine?
Oricum important este sa ajungi la banchet, si sa distrati!
Daca baiatul e mai timid, fa tu invitatia, nu este regula ca el sa faca invitatia!
Tu alege rochita si astepta ziua banchetului! Poate totusi pana atunci te invita. Daca tu, ia initiativa!

| Radu1015 a răspuns:

Cum naiba ma? La clasa a 4-a te gandesti la baieti? In locul tau daca eram fata ma jucam cu papusile

| Atasiei_Raluca_1993 explică:

Mersi mult de

| Atasiei_Raluca_1993 explică:

Eu doar am vrut parerea voastra radu1015! Daca tu nu ai vrut sa ma ajuti nu e vina mea! Asa ca daca nu ai alta treaba nu mai veni la mine sa ma certi ca sunt prea mica, da?