| idanna a întrebat:

Cum gasesc o persoana din satu mare la care ii stiu numai numele, am cautat in pagini aurii, nu am gasit-o! Alta metoda stiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii stii numele intreg, da un search pe googlewinking poti gasi niste profiluri

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Incearca pe hi5... sa o cauti dupa nume sau adresa de mail. Poate ai noroc.

| Baton a răspuns:

In cartea romtelecom? cartile de telefoane rds sau upc...si mai poti incerca la 1931 din romtelecom. e gratis(0, 30$)...conectarile se platesc...si daca asi avea nevoie de acea persoana asi incerca ceva in genul curent, gaze si alte cele...in ideea ca ii stii numele complet...

| mircea a răspuns:

Da anunt la un ziar. Stii ca este o lege care protejeaza datele personale? Asa ca nici o autoritate (Primarie, Politie) nu-ti va raspunde, fara acordul impricinatului. Si pe ei de obicei îi doare in basca dace le faci oarece intrebare. Daca la ziar nu merge, nu stiu...Cred ca trebuie sa ai noroc. Poate ca in locul unde l-ai intalnit sa-l cunoasca cineva.

| turist a răspuns:

Da anunt la "informatia zilei", e ziarul cu cel mai mare triaj in oras...
Dar incearca, intai, metoda propusa de ang3l_or_d3v1l
Bafta!

Ps -nu-i f mare orasul...winking