| Darcklight a întrebat:

Mi-am facut cont pe instagram si nu stiu cum sa adaug poze, si pe calculator de ce nu merge sa vezi pozele prieteni?,astept un raspuns, va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SaraaaLove a răspuns:

Cand intri pe Instagram ai acolo jos niste casute, pe a3a casuta cel cu 'aparat' iti apare acolo sa editezi poza. Dupa ce ai terminat dai acolo sus la " >> " si ai acolo unde poti sa o pui Instagram, Facebook, Twiter ..etc. Pe calculator nu merge pentru ca Instagram il downlandezi pe androide, Ex. Samsung Galaxy Ace Plus. Sau pe tablete. Si nu poti vedea pe calculator pozele de la prietenii tai de pe Instagram.
Funda?

| Darcklight explică (pentru SaraaaLove):

Imi apare casuta dar nu imi apare edit foto, imi apare camera, photo galery, si inca ceva de ce nu imi arata pozele care le-am adaugat pe profilu meu...

| SaraaaLove a răspuns (pentru Darcklight):

Incearca sa ildezinstalezi, si pe urma instaleaza-l din nou. Si daca nu merge inseamna ca are o defectie telefonul tau. Si, daca vrei un program bun de editat poze unde il poti gasi acum si ca o aplicatie poti da la Pixlr Express, ca aplicatie. Daca vrei si onlinne poti gasi aici : www.pixlr.com este foarte bun, si este foarte usor de utilizat. Ti-l recomand cel mai bun. Nu trebuie dowloandat, este onnline! Sau daca nu te descurci, incearca pe PicMonkey, dar este un site onnline, care nu exista aplicatie.