| IoanaLove2003 a întrebat:

Cum i-as putea spune unui baiat care ma place ca nu-l plac?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i că nu ești genul lui într-un mod cât mai plăcut.

Fi sinceră si ai grijă de tine.

Te pup.

| đɾεαmεɾ a răspuns:

"uite. eu nu vreau sa te ranesc, dar nu simt nimic pentru tine. Asa ca, obisnuieste-te cu ideea te rog. Putem ramane prieteni, dar din pacate nimic mai mult"
Sau, ai putea sa stai cu el o vreme, dar sa te porti mai urat cu el, ca sa nu mai vrea sa fie cu tine.
O zi buna! (sursa raspuns : http://www.tpu.ro/......cat-funda/ )Mai multe opinii pe site-ul sursei.

| Sh4Dow a răspuns:

Mai bine ii zice pe fata, te sfatuiesc sa nu invetezi scuze stupide. eu unul urasc asta big grin. Si daca nu il placi, ai face bine sa'i zici cat mai repede sa nu fie mai rau dupa aia. Sper ca te'am ajutat ^^.

| xXllulluXx a răspuns:

Spune-i exact ce simti.fi sincera si te va intelege cu siguranta.sugereazai alte fete care crezi ca sunt genul lui si sti ca sunt libere.
sper ca te-am ajutat
pup :*

| cristinaelena2013 a răspuns:

simplu nu esti genul meu ..ne potrivire de caracter. daca nu ii poti spune in fata da-i un sms