| STalexandra a întrebat:

Acum o luna un baiat mai mic ca mine cu un an mi-a spus ca ma place foarte tare. Eu nu simteam nimic pentru el atunci, dar acum mi-am dat seama ca si eu il plac. Problema e ca nu stiu daca el inca ma mai place si nu stiu cum sa ii spun ca il plac... Deci..cum i-as putea spune?

3 răspunsuri:
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

O iei tangential..il poti invita la o intalnire. la un suc, pizza, inghetata.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Sau ii dai add pe messenger si vorbiti mai mult. de acolo iti dai seama daca ii mai place.

| marcar a răspuns:

Poti sa-i bati doar apropouri, gen:Ai vreo prietena? sau iti mai place de mine?