| fetytzacocheta a întrebat:

Este un baiat la scoala care ma place dar eu nu il plac...Ce as putea face?
fundita*:*

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune i ca nu e genul tau si ca oricum ai prieten

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nimic.
si pe mine ma place unu si nu-mi pasa.

| senstein a răspuns:

Sa-i pui '***' pe ochi!

| Bellinda99 a răspuns:

Pai daca tie nu iti place chiar deloc de el trebuie incetul cu incetul sa-i dai de inteles ca nu il placisad..Si asa cu timpul poate el va intelege si se va indragosti de alta fatahappy! Sper ca te-am ajutatwinking! Bye-bye:*:*!`

| x3Ad a răspuns:

Dacă tu nu îl placi, asta este. El o să observe acest lucru şi probabil o să-şi caute pe altcineva sau o să te iubească în continuare deşi ştie că nu o să aibă şanse. Sau, ar mai fi o posibilitate. Să încerci să te îndrăgosteşti de el... oricum, alegerea îţi aparţine.

| babyloving a răspuns:

Si eu ma aflu in situatia asta doar ca la mine e cu 5 baieti si eu am deja iubit.Ce pot sa iti spun este ca tebuie sa ii ignori, sa nu le mai dai atentie si sa iti vezi de lucrurile pe care le faci. Daca incerci sa ii spui ca nu il placi o sa zica ca nu crede asa ceva si nu o sa te lase in pace.Macar daca il ignori il vei face sa te lase in pace fiindca isi va da seama ca nu il placi.Succes!

| Sa99 a răspuns:

Incearca sa-l cunosti mai bine poate o sa-ti placa de el. Sau explica-i ca nu iti place de el

| Łøvë a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa il tratezi cu indiferenta, asa o sa iti dea seama ca nu-l placi, si o sa isi gaseasca pe alt cineva! Sper ca te-am ajutat!:*

| fetytzacocheta explică:

Chiar nu stiu ce as putea face...astept raspunsurile voastre...