| AlexanderNicolas a întrebat:

Cum îți dai seama dacă o persoana te suportă sau nu? Vreau sa știu dacă eu pentru o persoană sunt o persoana stresantă. Vă rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| AndaCristine a răspuns:

E cat se poate de usor: Nu trebuie sa iti pese! Incearca sa fii placut de cei dragi, pentru ca nu vei reusi niciodata sa fii pe placul tuturor!

3 răspunsuri:
| Crainstorm20 a răspuns:

Simplu, daca o persoana nu-ti acorda atentie sau incearca sa te evite. Inseamna ca esti stresant :-)

| StochitaCatalin a răspuns:

Daca ti se pare ca te evita, incearca sa te ignore cand vorbesti, nu-ti cauta prea des prezenta, isi da ochii peste cap cand iti faci aparitia sau cand conversezi e clar ca nu te prea agreeaza. Mai bine i-ai intreba pe cei apropiati persoanei respective ca sa fii sigur.

| bibi518 a răspuns:

Simplu.Daca te evita, nu te asculta aproape niciodata, se uita urat la tine din cand in cand si este mai tot timpul plictisita in preajma ta, atunci nu ii esti prea simpatic. happy
Eu te sfatuiesc sa nu iti faci griji daca esti sau nu o persoana stresanta pentru ca oricat te-ai stradui sa fii pe placul tuturor, nu vei putea, mereu vor exista persoane ce nu te vor agreea si te vor vorbi de rau, dar keep kalm...nu-i sfarsitul lumii, e de ajuns sa fi pe placul prietenilor tai happy