| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma bag in seama cu o fata pe care o plac dar nu stiu cum! Va rog ajutati-ma?!

Răspuns Câştigător
| oanyyy a răspuns:

Paiiii confused sa stii ca nu treb.sa-i cumperi cine stie ce cadou.ai spui din inima ceea ce simti pentru ea.sa stii ca eu sunt fata si asa a facut cu mine. un baiat, acum 11 luni.Acum este ubi.meu.deci asculta aici:daca vrei sa-i cumperi cadou, uite, ca nu-s scumpe:
1. O oja de unghii(culoarea care-i place ei)
2. Un buchet de trandafiri(boboci)
3.Niste prajiturele facute de tine.batting eyelashes
4. un ondulator de par(fetele adora chestiile astea)
5. Un parfum.
Fii atent aici:
Interzis la flirt:
1.Nu o urmari prin scoala, ca altfel va crede ca esti un psihopat.
2.Intra cu ea in vorba, dar nu ai spune ceva care nu o intereseaza de nicio culoare.

Unde poti flirta:
In tabere
In excursii cu scoala
La o iesire in oras cu prietenii.

PS:Nu-i face cu ochiul.
FUNDA?batting eyelashes Este un raspuns bun.Astept fundita.

1 răspuns:
| oanyyy a răspuns:

Ms de funda