| Saturday a întrebat:

Cum ii demonstrez mamei mele ca nu am prieten chiar daca ea a vazut niste mesaje tampite de la unu' care imi tot zice iubita si te iubesc.Frate,ma enerveaza ca vreau ca mama sa stie tot despre mine si acum nu ma crede ca nu am prieten.straight faceHelpstraight face

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau a aflat numarut tau de mobil de la o cunostinta si acum nu scapi de el.

| Bris a răspuns:

Orice mama isi crede copilul pana la urma.Ce-ar fi daca i-ai aduce mamei tale pe tipsi sa spuna adevarul.

| RawrLexa a răspuns:

Sau ii trimiti un mesaj acului tip, alaturi de amma ta' si sa-l intrebi daca are prietena. :p
Funda, te roog. puppy dog eyes
Baftaa. kiss

| DeN1 a răspuns:

Spune-i ca e un idiot cu care te-ai cunoscut pe mess si i-ai dat nr de telefon si iti bati putin joc de el thinking