| mariusman a întrebat:

Cum ii dovedesc une fete ca o iubesc daca chiar o iubesc sincer i-am zis dar nu ma crede?

3 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Pai...atunci cand ii spui trebuie sa fie din toata inima,mai du-te o data la ea si dovedeste-i ca o iubesti dar nu in genul,,te plac,vrei sa fii cu mine?'', fii mai explicid, si daca se poate da-i un mic cadou in care sa-i dovedesti ca o iubesti...

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii Marius. kiss Pai eu sunt fata, deci sper sa te pot ajuta.ar fii vine sa ii acorzi multa incredere si sa sa fii sincer cu ea.nu o ora stai cu ea.si apoi haii ca ma cheama baieti.laughing voi de obicei asa faceti.nu stiu.incearca sa o atragi spre tine. faceti ceva impreuna.un proiect ceva.batting eyelashes Si cel mai bine e sa vbiti voi amandoi despre asta.sa ii zici in fata si sa vobesti serios nu sa razi.winking Sper ca te-am ajutat. Baftaa! kiss Fundita?batting eyelashes te rooooooooog puppy dog eyes

| PTL a răspuns:

Aratai respectwinking Ca sa vada ca ti la ea. Stai cu ea, nu te du cu baieti, dui cadouri [nu exagera] o acadea o bratarawinking bafta>big grin