| MirunaSunrise a întrebat:

Cum ii place unui baiat sa fie o fata? vulgara/naturala timida sau nu? ce va atrage la o fata. Toti baietii spun ca le plac fetele naturale dar ii atrag cele care-si afiseaza toate formele, cam aiurea! Lamuriti-ma voi

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

O fata trebuie sa fie timida si sensibila, parerea mea.

| youangeldevil a răspuns:

Deci, o fata trebuie sa fie timida la inceput, vulgara in niciun cazlaughing esti fata nu leulaughing si daca ii arati forme, ai sanse sa te vrea o noaptelaughing sti povestea cu cenusareasa?laughing ea a reusit sa isi gaseasca printul cu hainele pe eawinking
si da, fi naturala, timida si uneori sensibila
funda?:devil)

| Nayuky a răspuns:

Depinde si de personalitate... dar cel mai bine e sa fii tu insuti

| VFC93 a răspuns:

Oki! deci pentru inceput cel mai frumos este ca fata sa fie timida. si sensibila! Si pe parcurs sa te descoperi in fata lui. fiind Intelegatoare, iubitoare, spontana de multe ori, sa aduci mereu subiecte noi in discutie! Nu uita, nu arata niciodata unui baiat ca iti place de el. daca ai facut asta l-ai pierdut happy Noua ne plac provocarile! tongue SI nu iti arata toate formele rolling on the floor) Asta doar daca vrei sa ai o aventura de o noapte cu el tongue