| ThinkPinkBb a întrebat:

Stiu ca suna cam banal si aiurea, dar eu sunt genul de fata careia nu prea ii place sa nu aiba iubitstraight face...deci, cum si ce as putea face sa ma place mai mult baietii, sa ii atrag?
Spun ca nu sunt timida, mai deloc, insa cand e vorba de baieti ma inrosesc rau la fata, chiar daca nu il plac pe respectivul.

Răspuns Câştigător
| buterfly a răspuns:

Pai incearca sa fi tu insuti de fiecare data...nu incerca sa pari ceea ce nu esti.
Spune tot ce gandesti dar fara ai rani pe cei din jurul tau, fi sincera...
Baietilor le plac foarte mult fetele vesele cu simtul umorului, nu o fata care sa fie mai tot timpul mohorata si bosumflatalaughing

4 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Pai baietii cauta de obicei o fata de gasca, fi draguta si tu insati si o sa te placa big grin

| effect a răspuns:

Pai inseamna ca esti timida fata de baieti,trebuie sa incerci sa te gandesti ca nu i mare lucru ca sa nu te mai inrosesti si sa incerci sa fii naturala cu ei, sa vorbesti deschis, sa ti spui parerea sincera si sa dai dovada de maturitate :-)baietii prefera fetele naturale :-)

| Bluemind112 a răspuns:

Effect imi pare rau sa iti spun ca astazi prietenii mei se uita dupa "forme" si fite big grin deci nu fi fitoasa sau rahaturi de genul, daca nu te uiti dupa iubiti inseamna ca nu te-ai indragostit niciodata big grin incearca sa fi cu baietii ca si cu o prietena (dar nu fi intima cu ei fiindca baietii nu stiu sa tina secretelebig grin laughing ) si cam atit big grin in rest totul merge de la sine

| ThinkPinkBb explică:

Problema nr 2 e ca vorbesc foarte deschis cu ei si sunt sincera, chiar ma inteleg fff bine cu ei si ma simt mai bine uneori decat in preajma fetelorhappyhee hee