| NbhdDaughter a întrebat:

Cum ii pot spune celui mai fitos baiat din clasa ca nu il suport?

5 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Mai bine ii zici ca nu iti place cum se comporta el, atentie poate sa faca mai rau dupa! Apropo unii baieti sacaie fetele pentru ca le plac, pur si siplu asa gasesc ei un mod de a se exprima. laughing)

| Dana1903 a răspuns:

Daca nu te deranjeaza atunci lasa-l. Daca cumva te sacaie spune-i ca nu-l suporti si ca comportamentul lui nu distreaza pe nimeni. Sinceritatea e cea mai buna optiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii scrii mare pe tabla, ca este fitos ca un gigolo.

| BadResonance a răspuns:

Cam asa:te rog frumos lasa-ma in pace ca nu te mai suport! Imi scoti peri albi!

| d33dee a răspuns:

Face to face..ca sa zic asa..nu iti fie teama sa spui ce gandesti.